Logo Jitro.jpg

HLAVNÍ VÝHODY
KOUPIT JITRO ŽIDLIČKU

OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

Příslušenství k Jitro rostoucí židli

Někteří rodiče objeví Jitro židličku až v okamžiku, kdy shání zdravou židli pro předškoláka nebo školáka. Je to škoda, protože Jitro židlička je díky volitelným doplňkům dobře použitelná již od zhruba devíti měsíců věku dítěte. Rodiče i děti si rychle oblíbí její stabilitu, variabilitu, přírodní materiál a zdravotně nezávadnou povrchovou úpravu.

Vatelínové kalhotky

kalhotky-vyska-sezeni.jpg

Pro nejmenší jsou určeny vatelínové kalhotky Jitro. Zajistí pohodlné a bezpečné sezení pro malé neposedy. Kalhotky se připínají na zádovou opěrku. Dvě polohy druků na delším zadním dílu a možnost připnut kalhotky na spodní nebo horní část zádové opěrky  umožňují jejich použití i při různě nastavené výšce podsedáku.  Židličku s kalhotkami tak lze použít u stolů s výškou desky od 63 cm až do výšky desky stolu 80 cm.  Vatelínové kalhotky JitroKalhotky lze použít buď na samostatné židli, nebo na židli vybavené pultíkem s područkami, případně i na židli pouze s područkami. V případě použití spolu s pultíkem lze přední díl kalhotek navléknout na stahovací tyčku pod pultíkem. Při použití bez pultíku je přední část kalhotek navlečena na pásu, který je uchycen k rámu židličky. Svrchní materiály a vzory kalhotek jsou shodné s potahy molitanových sedáků. Textilní doplňky tak můžete snadno sladit do jednoho vzoru, nebo naopak vhodně nakombinovat podle svého vkusu a potřeb. Příjemný bavlněný povrch kalhotek i sedáku je na rozdíl od plastového povrchu běžných dětských vysokých židlí prodyšný a omezuje pocení. Kalhotky i molitanový sedák lze samozřejmě vyprat. Příklady různých použití kalhotek najdete na fotografiích v naší galerii.

Pultík s područkami

Pultík s područkami k židličce Jitro

Pultík s područkami je ideální řešení pro nejmenší děti. Poskytuje dostatečně velkou rovnou plochu pro různé aktivity a zabezpečuje dítě v židličce. Područky dodávané s pultíkem jsou speciálně upravené pro snadné vložení pultíku. Pultík  lze v drážkách područek zcela plynule posouvat dopředu i dozadu. Ve vhodné poloze se zajistí prostým dotažením bočních utahovacích koulí. Součástí pultíku je i široký bezpečnostní pás mezi nožičky. Obě područky jsou pak pod pultíkem spojeny hrazdičkou. Nabízí se zde opět široká škála možností a kombinací použití. Lze tak používat samostatně područky nebo područky s přední hrazdičkou. Volitelně pak můžete nasadit pás mezi nožičky i pultík. To vše lze samozřejmě nakombinovat s vatelínovými kalhotkami, případně pouze s náhradním molitanovým podsedákem. Pultíky jsou dostupné ve stejných barvách, jako židličky. Barvy jednotlivých dílů pultíku si můžete také nakombinovat podle svého vlastního výběru, podobně, jako celou židličku. Objednat můžete také nelakovaný pultík a vyzkoušet si své tvůrčí schopnosti. Stejně, jako jsou při výrobě používány výhradně atestované, zdravotně nezávadné laky, doporučujeme i při vlastním lakování doma používat pouze kvalitní laky a mořidla bez škodlivin. 

Samostatné područky Područky k Jitro židli

Nepotřebujete pultík a přesto by se Vám hodila na Jitro židličku boční zábrana? Pak právě pro Vás jsou určené samostatné područky. Stejně, jako všechny ostatní části je lze objednat v barvách židliček, případně nenalakované.  Na rozdíl od područek,  dodávaných spolu s pultíkem, nejsou samostatné područky upravené pro zasunutí pultíku a namontování spojovací hrazdičky pod pultík. Na židličce přisunuté ke stolu poslouží dobře jako boční zábrany  a opora pro odrostlejší batolata. Područky lze snadno namontovat i odmontovat a používat tak Jitro židličku s nimi i bez nich.

Přídavná podnožka s tyčkou

Přídavná podnožka s tyčkou

Židličku Jitro si brzy oblíbí nejen rodiče, ale i děti. A hned jak trochu povyrostou, nic je nezastaví před prvními pokusy o vyšplhání do židličky. Nic se nebojte. Na rozdíl od různých napodobenin je originál Jitro židlička pevná a velice stabilní. A tak není důvod, proč dětem šplhání nahoru do židličky trochu neusnadnit. Od toho je tady přece přídavná podnožka s tyčkou. Je to vlastně jen další velký podsedák/podnožka, který zasunete jednoduše do některých z drážek v rámu Jitro židličky. Protože Jitro dbá vždy na bezpečnost, najdete u této přídavné podnožky i další stahovací tyčku, kterou obě nohy židličky přitáhnete k sobě v místě poblíž přídavné podnožky. Přídavnou podnožku lze samozřejmě plynule nastavovat ve vodorovném směru, stejně jako podsedák a podnožku, dodávanou s židličkou. Jednoduše tak  můžete začínajícímu horolezci vytvořit doslova schody až nahoru. Dotažením stahovací tyčky pak zafixujete přídavný podsedák bezpečně ve zvolené poloze a výstup na vrchol může začít.


podsedak.jpgNáhradní polstrování

Molitanová výplň v bavlněném potahu je příjemná a snadno udržovatelná. Polstrování prostě hodíte do pračky a je po starostech.  Ke každé Jitro židličce je dodáváno jedno polstrování jako podsedák ve vzoru dle Vašeho výběru. Pokud ale máte rádi opravdu pohodlíčko, objednejte si jedno polstrování navíc. Pomocí pásků na suchý zip ho lze připnout k tvarované zádové opěrce a udělat si tak tvarovanou zádovou opěrku ještě pohodlnější.

Jitro židle za nejlepšíí ceny
DetskyDum.cz
Vše pro kojence a batolata od šidítka přes autosedačku až po kočárek najdete v našem e-shopu. Internetové ceny Vás mile překvapí i při návštěvě naší prodejny.

 Unikátní britské kočárky iCandy
iCandy.cz
Unikátní britské kočárky v excelentním designu s úžasnou variabilitou a jedinečnou koncepcí zcela změní váš pohled na kočárek.  S kočárk- kem iCandy budete prostě šik.

Kojenecké potřeby
Philips-Avent.cz
Oblíbená značka elektronických chůviček  a systémů pro krmení kojenců. Philips-Avent nabízí lahvičky, odsávačky mateřského mléka, sterilizátory, ohřívačky, kelímky, šidítka a další.